Alışveriş Sepetiniz Boş.

LC - LC Quad Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
158,56 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-LCU-LCU-3CSM
Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

LC UPC - LC UPC Quad Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber Konnektör SayısıQuad
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşlı
Fiber ModuSingle Mode
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüLC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Quad
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 80,79 TRY 161,57 TRY
3 53,86 TRY 161,57 TRY
4 40,39 TRY 161,57 TRY
5 32,28 TRY 161,42 TRY
6 26,93 TRY 161,57 TRY
7 23,08 TRY 161,57 TRY
8 20,20 TRY 161,57 TRY
9 17,95 TRY 161,57 TRY
10 16,16 TRY 161,57 TRY
11 14,69 TRY 161,57 TRY
12 13,46 TRY 161,57 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 158,56 TRY 158,56 TRY

LC UPC - LC UPC Quad Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber Konnektör SayısıQuad
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşlı
Fiber ModuSingle Mode
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüLC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Quad
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu