Alışveriş Sepetiniz Boş.

LC - LC Quad Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
159,53 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-LCA-LCA-4CSM
Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

LC APC - LC APC Quad Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber Konnektör Sayısı Quad
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Fiber Modu Single Mode
Polisaj Tipi APC - APC
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Konnektör Türü LC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi APC - APC
Fiber Konnektör Sayısı Quad
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 81,28 TRY 162,56 TRY
3 54,19 TRY 162,56 TRY
4 40,64 TRY 162,56 TRY
5 32,48 TRY 162,40 TRY
6 27,09 TRY 162,56 TRY
7 23,22 TRY 162,56 TRY
8 20,32 TRY 162,56 TRY
9 18,06 TRY 162,56 TRY
10 16,26 TRY 162,56 TRY
11 14,78 TRY 162,56 TRY
12 13,55 TRY 162,56 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 159,53 TRY 159,53 TRY

LC APC - LC APC Quad Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber Konnektör Sayısı Quad
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Fiber Modu Single Mode
Polisaj Tipi APC - APC
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Konnektör Türü LC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi APC - APC
Fiber Konnektör Sayısı Quad
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu