Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    LC - LC Duplex Single Mode SC Tip Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-LCA-LCA-DSMSCWF
    *
    Özel Stokta
    15,11 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    LC APC - LC APC Duplex Single Mode SC Tip Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Montaj Tipi Flanşsız
    Fiber Modu Single Mode
    Polisaj Tipi APC - APC
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Durability 1000 kere
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Konnektör Türü LC - LC
    Özellikler
    Konnektör Türü LC - LC
    Polisaj Tipi APC - APC
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Fiber Modu Single Mode
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Montaj Tipi Flanşsız
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 7,69 TL 15,38 TL
    3 5,04 TL 15,11 TL
    4 3,85 TL 15,38 TL
    5 3,08 TL 15,38 TL
    6 2,52 TL 15,11 TL
    7 2,20 TL 15,38 TL
    8 1,92 TL 15,38 TL
    9 1,71 TL 15,38 TL
    10 1,54 TL 15,38 TL
    11 1,40 TL 15,38 TL
    12 1,28 TL 15,38 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 15,11 TL 15,11 TL