Alışveriş Sepetiniz Boş.

İade ve Geri Ödeme

Satın almış olduğunuz bir ürünü 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün kesinlikle kullanılmamış olması, ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten e-mail'i tarafımıza mail gönderip, ürün ve faturanızı firmamıza kargo ile gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün ücreti hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak kargo ücretleri müşteriden kesilecektir. Ereey; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

İadesi alınamayan ürünler;

  • Orijinal ambalajı açılmış ürünler geri iade alınamamaktadır.
  • Yazılım içeren kart vb. ürünler iade alınamamaktadır.
  • Kitap, Dergi, CD, DVD vb kopyalanabilir özellikteki ürünler iade alınamamaktadır.
  • Kurulumu yapılmış ürünler iade alınamamaktadır. Kabinet, Patch Panel vb..
  • Faturası gönderilmeyen ürünler iade alınamamaktadır.
  • Bir süre sonra arızalanan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu tür iade talepleriniz olduğunda, arızalı ürün kapsamında değerlendirilecektir.
  • Orijinal kutu ve ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo teslimat fişi basılmış, kutu ve ambalaj üzerinde direkt koli bandı kullanılması durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir. Bu konuda sorun yaşamamak için, mutlak surette orijinal kutuyu harici bir koruyucu materyal ile sarmalısınız.