Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    LC - LC 10G Simplex Multimode OM3 Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-LCU-LCU-10GSMMO3
    *
    • Not available
    Stok Durumu: Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
    14,96 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    LC UPC - LC UPC 10G Simplex Multimode OM3 Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Fiber ModuMultimode OM3
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    Alignment Sleeve MaterialSeramik
    Montaj TipiFlanşsız
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Durability1000 kere
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Fiber Konnektör SayısıSimplex
    Polisaj TipiUPC - UPC
    Konnektör TürüLC - LC
    Özellikler
    Konnektör TürüLC - LC
    Polisaj TipiUPC - UPC
    Fiber Konnektör SayısıSimplex
    Fiber ModuMultimode OM3
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Durability1000 kere
    Montaj TipiFlanşsız
    Alignment Sleeve MaterialSeramik
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    27,62 TL15,25 TL
    34,99 TL14,96 TL
    43,81 TL15,25 TL
    53,05 TL15,23 TL
    62,49 TL14,96 TL
    72,18 TL15,25 TL
    81,91 TL15,25 TL
    91,69 TL15,25 TL
    101,52 TL15,25 TL
    111,39 TL15,25 TL
    121,27 TL15,25 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    114,96 TL14,96 TL