Alışveriş Sepetiniz Boş.

LC - LC 10G Simplex OM4 Multimode Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
33,03 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-LCU-LCU-10GSO4MMWF
Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

LC UPC - LC UPC 10G Simplex OM4 Multimode Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber ModuMultimode OM4
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşsız
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Fiber Konnektör SayısıSimplex
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüLC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Multimode OM4
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 16,83 TRY 33,66 TRY
3 11,22 TRY 33,66 TRY
4 8,42 TRY 33,66 TRY
5 6,73 TRY 33,63 TRY
6 5,61 TRY 33,66 TRY
7 4,81 TRY 33,66 TRY
8 4,21 TRY 33,66 TRY
9 3,74 TRY 33,66 TRY
10 3,37 TRY 33,66 TRY
11 3,06 TRY 33,66 TRY
12 2,81 TRY 33,66 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 33,03 TRY 33,03 TRY

LC UPC - LC UPC 10G Simplex OM4 Multimode Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber ModuMultimode OM4
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşsız
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Fiber Konnektör SayısıSimplex
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüLC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Multimode OM4
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu