Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    LC - LC 10G Quad Multimode OM4 Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-LCU-LCU-10G4MMO4
    *
    Özel Stokta
    43,77 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    LC UPC - LC UPC 10G Quad Multimode OM4 Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Fiber ModuMultimode OM4
    Fiber Konnektör SayısıQuad
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    Alignment Sleeve MaterialSeramik
    Montaj TipiFlanşlı
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Durability1000 kere
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Polisaj TipiUPC - UPC
    Konnektör TürüLC - LC
    Özellikler
    Konnektör Türü LC - LC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Konnektör Sayısı Quad
    Fiber Modu Multimode OM4
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Montaj Tipi Flanşlı
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 22,28 TL 44,56 TL
    3 14,59 TL 43,77 TL
    4 11,14 TL 44,56 TL
    5 8,91 TL 44,56 TL
    6 7,29 TL 43,77 TL
    7 6,37 TL 44,56 TL
    8 5,57 TL 44,56 TL
    9 4,95 TL 44,56 TL
    10 4,46 TL 44,56 TL
    11 4,05 TL 44,56 TL
    12 3,71 TL 44,56 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 43,77 TL 43,77 TL