Alışveriş Sepetiniz Boş.

LC - LC 10G Duplex Multimode OM3 SC Tip Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
47,97 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-LCU-LCU-10GDMMO3SWF
Özel Stoğumuzda 4 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

LC UPC - LC UPC 10G Duplex Multimode OM3 SC Tip Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber Modu Multimode
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşsız
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Polisaj Tipi UPC - UPC
Konnektör Türü LC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 24,44 TRY 48,89 TRY
3 16,30 TRY 48,89 TRY
4 12,22 TRY 48,89 TRY
5 9,77 TRY 48,84 TRY
6 8,15 TRY 48,89 TRY
7 6,98 TRY 48,89 TRY
8 6,11 TRY 48,89 TRY
9 5,43 TRY 48,89 TRY
10 4,89 TRY 48,89 TRY
11 4,44 TRY 48,89 TRY
12 4,07 TRY 48,89 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 47,97 TRY 47,97 TRY

LC UPC - LC UPC 10G Duplex Multimode OM3 SC Tip Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber Modu Multimode
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşsız
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Polisaj Tipi UPC - UPC
Konnektör Türü LC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu