Alışveriş Sepetiniz Boş.

LC - LC 10G Duplex Multimode OM4 SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
52,89 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-LCU-LCU-10GDMMO4S
Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

LC UPC - LC UPC 10G Duplex Multimode OM4 SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber Modu Multimode OM4
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Polisaj Tipi UPC - UPC
Konnektör Türü LC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode OM4
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 26,95 TRY 53,90 TRY
3 17,97 TRY 53,90 TRY
4 13,47 TRY 53,90 TRY
5 10,77 TRY 53,85 TRY
6 8,98 TRY 53,90 TRY
7 7,70 TRY 53,90 TRY
8 6,74 TRY 53,90 TRY
9 5,99 TRY 53,90 TRY
10 5,39 TRY 53,90 TRY
11 4,90 TRY 53,90 TRY
12 4,49 TRY 53,90 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 52,89 TRY 52,89 TRY

LC UPC - LC UPC 10G Duplex Multimode OM4 SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber Modu Multimode OM4
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Polisaj Tipi UPC - UPC
Konnektör Türü LC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode OM4
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu