Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    LC - LC 10G Duplex Multimode OM4 SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-LCU-LCU-10GDMMO4S
    *
    Özel Stokta
    16,84 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    LC UPC - LC UPC 10G Duplex Multimode OM4 SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Fiber Modu Multimode OM4
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Montaj Tipi Flanşlı
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Durability 1000 kere
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Konnektör Türü LC - LC
    Özellikler
    Konnektör Türü LC - LC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Fiber Modu Multimode OM4
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Montaj Tipi Flanşlı
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 8,57 TL 17,14 TL
    3 5,61 TL 16,84 TL
    4 4,29 TL 17,14 TL
    5 3,43 TL 17,14 TL
    6 2,81 TL 16,84 TL
    7 2,45 TL 17,14 TL
    8 2,14 TL 17,14 TL
    9 1,90 TL 17,14 TL
    10 1,71 TL 17,14 TL
    11 1,56 TL 17,14 TL
    12 1,43 TL 17,14 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 16,84 TL 16,84 TL