Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    LC - LC 10G Duplex Multimode OM3 SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-LCU-LCU-10GDMMO3S
    *
    • Not available
    Stok Durumu: Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
    23,59 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    LC UPC - LC UPC 10G Duplex Multimode OM3 SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Fiber Modu Multimode OM3
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Montaj Tipi Flanşlı
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Durability 1000 kere
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Konnektör Türü LC - LC
    Özellikler
    Konnektör Türü LC - LC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Fiber Modu Multimode OM3
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Montaj Tipi Flanşlı
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 12,02 TL 24,04 TL
    3 7,86 TL 23,59 TL
    4 6,01 TL 24,04 TL
    5 4,80 TL 24,01 TL
    6 3,93 TL 23,59 TL
    7 3,43 TL 24,04 TL
    8 3,00 TL 24,04 TL
    9 2,67 TL 24,04 TL
    10 2,40 TL 24,04 TL
    11 2,19 TL 24,04 TL
    12 2,00 TL 24,04 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 23,59 TL 23,59 TL