Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    FC - SC Hibrit Simplex Single Mode Plastik, Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-FCA-SCA-HSSM-FF
    Stok Durumu: Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
    19,92 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    FC APC - SC APC Hibrit Simplex Single Mode Plastik, Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

    Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
    Fiber Modu Single Mode
    Polisaj Tipi APC - APC
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Durability 1000 kere
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Konnektör Türü FC - SC
    Konnektör Tipi Dişi - Dişi
    Özellikler
    Konnektör Türü FC - SC
    Konnektör Tipi Dişi - Dişi
    Polisaj Tipi APC - APC
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Fiber Modu Single Mode
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 10,15 TL 20,30 TL
    3 6,64 TL 19,92 TL
    4 5,07 TL 20,30 TL
    5 4,06 TL 20,28 TL
    6 3,32 TL 19,92 TL
    7 2,90 TL 20,30 TL
    8 2,54 TL 20,30 TL
    9 2,26 TL 20,30 TL
    10 2,03 TL 20,30 TL
    11 1,85 TL 20,30 TL
    12 1,69 TL 20,30 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 19,92 TL 19,92 TL