Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    FC - LC Hibrit Simplex Metal Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

    Marka: FS
    Metal Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-FC-LC-SM-FF
    Özel Stoğumuzda 1 Adet Vardır.
    287,85 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    FC - LC Hibrit Simplex Metal Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

    Çalışma Sıcaklığı-25~+70°C
    Fiber ModuSingle Mode/Multimode
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Durability1000 kere
    Fiber Konnektör SayısıSimplex
    Ekleme Kaybı≤0.3dB
    Konnektör TipiDişi - Dişi
    Konnektör TürüLC - FC
    Özellikler
    Konnektör Türü LC - FC
    Konnektör Tipi Dişi - Dişi
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Fiber Modu Single Mode/Multimode
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Durability 1000 kere
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 146,51 TL 293,03 TL
    3 95,95 TL 287,85 TL
    4 73,26 TL 293,03 TL
    5 58,61 TL 293,03 TL
    6 47,97 TL 287,85 TL
    7 41,86 TL 293,03 TL
    8 36,63 TL 293,03 TL
    9 32,56 TL 293,03 TL
    10 29,30 TL 293,03 TL
    11 26,64 TL 293,03 TL
    12 24,42 TL 293,03 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 287,85 TL 287,85 TL