Alışveriş Sepetiniz Boş.

FC - LC Hibrit Simplex Metal Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

Metal Birleştirme Adaptörü
731,17 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-FC-LC-SM-FF
Özel Stoğumuzda 1 Adet Vardır.
Ücretsiz Kargo
Kargolama tarihi Aynı gün
+ -

FC - LC Hibrit Simplex Metal Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

Çalışma Sıcaklığı-25~+70°C
Fiber ModuSingle Mode/Multimode
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Fiber Konnektör SayısıSimplex
Ekleme Kaybı≤0.3dB
Konnektör TipiDişi - Dişi
Konnektör TürüLC - FC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - FC
Konnektör Tipi Dişi - Dişi
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode/Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.3dB
Durability 1000 kere
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 372,53 TRY 745,06 TRY
3 248,35 TRY 745,06 TRY
4 186,27 TRY 745,06 TRY
5 148,87 TRY 744,33 TRY
6 124,18 TRY 745,06 TRY
7 106,44 TRY 745,06 TRY
8 93,13 TRY 745,06 TRY
9 82,78 TRY 745,06 TRY
10 74,51 TRY 745,06 TRY
11 67,73 TRY 745,06 TRY
12 62,09 TRY 745,06 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 731,17 TRY 731,17 TRY

FC - LC Hibrit Simplex Metal Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

Çalışma Sıcaklığı-25~+70°C
Fiber ModuSingle Mode/Multimode
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Fiber Konnektör SayısıSimplex
Ekleme Kaybı≤0.3dB
Konnektör TipiDişi - Dişi
Konnektör TürüLC - FC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - FC
Konnektör Tipi Dişi - Dişi
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode/Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.3dB
Durability 1000 kere
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C