Alışveriş Sepetiniz Boş.

FC - FC Simplex Single Mode Metal Kare Tip, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Metal Kare Tip Birleştirme Adaptörü
27,75 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-FCA-FCA-SSMMSQ
Özel Stoğumuzda 4 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
+ -

FC APC - FC APC Simplex Single Mode Metal Kare Tip, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Fiber Modu Single Mode
Polisaj Tipi APC - APC
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Konnektör Türü FC - FC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü FC - FC
Polisaj Tipi APC - APC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 14,14 TRY 28,28 TRY
3 9,43 TRY 28,28 TRY
4 7,07 TRY 28,28 TRY
5 5,65 TRY 28,25 TRY
6 4,71 TRY 28,28 TRY
7 4,04 TRY 28,28 TRY
8 3,53 TRY 28,28 TRY
9 3,14 TRY 28,28 TRY
10 2,83 TRY 28,28 TRY
11 2,57 TRY 28,28 TRY
12 2,36 TRY 28,28 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 27,75 TRY 27,75 TRY

FC APC - FC APC Simplex Single Mode Metal Kare Tip, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Fiber Modu Single Mode
Polisaj Tipi APC - APC
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Konnektör Türü FC - FC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü FC - FC
Polisaj Tipi APC - APC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
RoHS Uyumluluğu Uyumlu