Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    ST - ST Simplex Single Mode Metal, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Metal Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-STU-STU-SSMMWF
    Özel Stoğumuzda 3 Adet Vardır.
    8,94 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    ST UPC - ST UPC Simplex Single Mode Metal, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Montaj Tipi Flanşsız
    Fiber Modu Single Mode
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Durability 1000 kere
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Konnektör Türü ST - ST
    Özellikler
    Konnektör Türü ST - ST
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Fiber Modu Single Mode
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Montaj Tipi Flanşsız
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    *