Alışveriş Sepetiniz Boş.

SC - SC Simplex Single Mode Flanşlı, Metal Klipssiz Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Metal Klipssiz Birleştirme Adaptörü
21,03 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-SCA-SCA-SSMM
Özel Stoğumuzda 1 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

SC APC - SC APC Simplex Single Mode Flanşlı, Metal Klipssiz Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Fiber Modu Single Mode
Polisaj Tipi APC - APC
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Konnektör Türü SC - SC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü SC - SC
Polisaj Tipi APC - APC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 10,71 TRY 21,43 TRY
3 7,14 TRY 21,43 TRY
4 5,36 TRY 21,43 TRY
5 4,28 TRY 21,41 TRY
6 3,57 TRY 21,43 TRY
7 3,06 TRY 21,43 TRY
8 2,68 TRY 21,43 TRY
9 2,38 TRY 21,43 TRY
10 2,14 TRY 21,43 TRY
11 1,95 TRY 21,43 TRY
12 1,79 TRY 21,43 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 21,03 TRY 21,03 TRY

SC APC - SC APC Simplex Single Mode Flanşlı, Metal Klipssiz Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Fiber Modu Single Mode
Polisaj Tipi APC - APC
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Konnektör Türü SC - SC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü SC - SC
Polisaj Tipi APC - APC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu