Alışveriş Sepetiniz Boş.

LC - LC Duplex OM3/OM4 Multimode Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Standart Birleştirme Adaptörü
48,52 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-LCU-LCU-DO3O4MMWF
Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

LC UPC - LC UPC Duplex OM3/OM4 Multimode Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber ModuMultimode
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşsız
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Fiber Konnektör SayısıDuplex
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüLC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 24,72 TRY 49,45 TRY
3 16,48 TRY 49,45 TRY
4 12,36 TRY 49,45 TRY
5 9,88 TRY 49,40 TRY
6 8,24 TRY 49,45 TRY
7 7,06 TRY 49,45 TRY
8 6,18 TRY 49,45 TRY
9 5,49 TRY 49,45 TRY
10 4,94 TRY 49,45 TRY
11 4,50 TRY 49,45 TRY
12 4,12 TRY 49,45 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 48,52 TRY 48,52 TRY

LC UPC - LC UPC Duplex OM3/OM4 Multimode Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber ModuMultimode
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşsız
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Fiber Konnektör SayısıDuplex
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüLC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu