Alışveriş Sepetiniz Boş.

LC - LC Duplex OM1/OM2 Multimode, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
41,81 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-LCU-LCU-DMMO1O2WF
Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

LC UPC - LC UPC Duplex OM1/OM2 Multimode, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber ModuMultimode
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşsız
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Fiber Konnektör SayısıDuplex
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüLC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 21,30 TRY 42,60 TRY
3 14,20 TRY 42,60 TRY
4 10,65 TRY 42,60 TRY
5 8,51 TRY 42,56 TRY
6 7,10 TRY 42,60 TRY
7 6,09 TRY 42,60 TRY
8 5,33 TRY 42,60 TRY
9 4,73 TRY 42,60 TRY
10 4,26 TRY 42,60 TRY
11 3,87 TRY 42,60 TRY
12 3,55 TRY 42,60 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 41,81 TRY 41,81 TRY

LC UPC - LC UPC Duplex OM1/OM2 Multimode, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber ModuMultimode
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşsız
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Fiber Konnektör SayısıDuplex
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüLC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu