Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LRM Uyumlu)

    Marka: Ereey
    SFP+ Transceiver Modül
    SKU: SFP-RY-10GLRM-31
    Stok Durumu: Özel Stokta
    627,36 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LRM Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiSFP+
    Maksimum Veri Hızı10Gbps
    Dalga Boyu1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu220m (OM3)
    Maksimum Kablo Uzunluğu300m (SMF)
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerFP 1310nm
    Kablo TipiMMF/SMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-6.5~-0.5dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-8.4dBm
    Çalışma Sıcaklığı0~+70°C
    MSA UyumluEvet
    Özellikler
    Transceiver Modül TipiSFP+
    Maksimum Veri Hızı10Gbps
    Dalga Boyu1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu220m (OM3), 300m (SMF)
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerFP 1310nm
    Kablo TipiMMF/SMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-6.5~-0.5dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-8.4dBm
    Çalışma Sıcaklığı0~+70°C
    MSA UyumluEvet
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    2319,64 TL639,28 TL
    3209,12 TL627,36 TL
    4159,82 TL639,28 TL
    5127,73 TL638,66 TL
    6104,56 TL627,36 TL
    791,33 TL639,28 TL
    879,91 TL639,28 TL
    971,03 TL639,28 TL
    1063,93 TL639,28 TL
    1158,12 TL639,28 TL
    1253,27 TL639,28 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    1627,36 TL627,36 TL