Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LRM Uyumlu)

    Marka: Ereey
    SFP+ Transceiver Modül
    SKU: SFP-RY-10GLRM-31
    Stok Durumu: Özel Stokta
    383,82 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LRM Uyumlu)

    Transceiver Modül Tipi SFP+
    Maksimum Veri Hızı 10Gbps
    Dalga Boyu 1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu 220m (OM3)
    Maksimum Kablo Uzunluğu 300m (SMF)
    Arayüz LC duplex
    Optik Bileşenler FP 1310nm
    Kablo Tipi MMF/SMF
    DOM Desteği Var
    TX Power -6.5~-0.5dBm
    Alıcı Duyarlılığı <-8.4dBm
    Çalışma Sıcaklığı 0~+70°C
    MSA Uyumlu Evet
    Özellikler
    Transceiver Modül Tipi SFP+
    Maksimum Veri Hızı 10Gbps
    Dalga Boyu 1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu 220m (OM3), 300m (SMF)
    Arayüz LC duplex
    Optik Bileşenler FP 1310nm
    Kablo Tipi MMF/SMF
    DOM Desteği Var
    TX Power -6.5~-0.5dBm
    Alıcı Duyarlılığı <-8.4dBm
    Çalışma Sıcaklığı 0~+70°C
    MSA Uyumlu Evet
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 195,55 TL 391,11 TL
    3 127,94 TL 383,82 TL
    4 97,78 TL 391,11 TL
    5 78,14 TL 390,72 TL
    6 63,97 TL 383,82 TL
    7 55,87 TL 391,11 TL
    8 48,89 TL 391,11 TL
    9 43,46 TL 391,11 TL
    10 39,11 TL 391,11 TL
    11 35,56 TL 391,11 TL
    12 32,59 TL 391,11 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 383,82 TL 383,82 TL