Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR Uyumlu)

    Marka: Ereey
    SFP+ Transceiver Modül
    SKU: SFP-RY-10GLR-31
    Stok Durumu: Özel Stokta
    378,42 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiSFP+
    Maksimum Veri Hızı10Gbps
    Dalga Boyu1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu10km
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerDFB 1310nm
    Kablo TipiSMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-8.2~0.5dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-14.4dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    MSA UyumluEvet
    Özellikler
    Transceiver Modül Tipi SFP+
    Maksimum Veri Hızı 10Gbps
    Dalga Boyu 1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu 10km
    Arayüz LC duplex
    Optik Bileşenler DFB 1310nm
    Kablo Tipi SMF
    DOM Desteği Var
    TX Power -8.2~0.5dBm
    Alıcı Duyarlılığı <-14.4dBm
    Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
    MSA Uyumlu Evet
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 192,80 TL 385,61 TL
    3 126,14 TL 378,42 TL
    4 96,40 TL 385,61 TL
    5 77,05 TL 385,23 TL
    6 63,07 TL 378,42 TL
    7 55,09 TL 385,61 TL
    8 48,20 TL 385,61 TL
    9 42,85 TL 385,61 TL
    10 38,56 TL 385,61 TL
    11 35,06 TL 385,61 TL
    12 32,13 TL 385,61 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 378,42 TL 378,42 TL