Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR Uyumlu)

    Marka: Ereey
    SFP+ Transceiver Modül
    SKU: SFP-RY-10GLR-31
    Stok Durumu: Özel Stokta
    441,41 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiSFP+
    Maksimum Veri Hızı10Gbps
    Dalga Boyu1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu10km
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerDFB 1310nm
    Kablo TipiSMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-8.2~0.5dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-14.4dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    MSA UyumluEvet
    Özellikler
    Transceiver Modül TipiSFP+
    Maksimum Veri Hızı10Gbps
    Dalga Boyu1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu10km
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerDFB 1310nm
    Kablo TipiSMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-8.2~0.5dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-14.4dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    MSA UyumluEvet
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    2224,90 TL449,80 TL
    3147,14 TL441,41 TL
    4112,45 TL449,80 TL
    589,87 TL449,36 TL
    673,57 TL441,41 TL
    764,26 TL449,80 TL
    856,22 TL449,80 TL
    949,98 TL449,80 TL
    1044,98 TL449,80 TL
    1140,89 TL449,80 TL
    1237,48 TL449,80 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    1441,41 TL441,41 TL