Alışveriş Sepetiniz Boş.

Ereey 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR Uyumlu)

SFP+ Transceiver Modül
848,52 ₺
Marka: Ereey
SKU: SFP-RY-10GLR-31
Özel Stokta
Ücretsiz Kargo
Kargolama tarihi Aynı gün
+ -

Ereey 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR Uyumlu)

Transceiver Modül Tipi SFP+
Maksimum Veri Hızı 10Gbps
Dalga Boyu 1310nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 10km
Arayüz LC duplex
Optik Bileşenler DFB 1310nm
Kablo Tipi SMF
DOM Desteği Var
TX Power -8.2~0.5dBm
Alıcı Duyarlılığı <-14.4dBm
Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
MSA Uyumlu Evet
Özellikler
Attribute name Attribute value
Transceiver Modül Tipi SFP+
Maksimum Veri Hızı 10Gbps
Dalga Boyu 1310nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 10km
Arayüz LC duplex
Optik Bileşenler DFB 1310nm
Kablo Tipi SMF
DOM Desteği Var
TX Power -8.2~0.5dBm
Alıcı Duyarlılığı <-14.4dBm
Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
MSA Uyumlu Evet
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 432,32 TRY 864,64 TRY
3 288,21 TRY 864,64 TRY
4 216,16 TRY 864,64 TRY
5 172,76 TRY 863,79 TRY
6 144,11 TRY 864,64 TRY
7 123,52 TRY 864,64 TRY
8 108,08 TRY 864,64 TRY
9 96,07 TRY 864,64 TRY
10 86,46 TRY 864,64 TRY
11 78,60 TRY 864,64 TRY
12 72,05 TRY 864,64 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 848,52 TRY 848,52 TRY

Ereey 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR Uyumlu)

Transceiver Modül Tipi SFP+
Maksimum Veri Hızı 10Gbps
Dalga Boyu 1310nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 10km
Arayüz LC duplex
Optik Bileşenler DFB 1310nm
Kablo Tipi SMF
DOM Desteği Var
TX Power -8.2~0.5dBm
Alıcı Duyarlılığı <-14.4dBm
Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
MSA Uyumlu Evet
Özellikler
Attribute name Attribute value
Transceiver Modül Tipi SFP+
Maksimum Veri Hızı 10Gbps
Dalga Boyu 1310nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 10km
Arayüz LC duplex
Optik Bileşenler DFB 1310nm
Kablo Tipi SMF
DOM Desteği Var
TX Power -8.2~0.5dBm
Alıcı Duyarlılığı <-14.4dBm
Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
MSA Uyumlu Evet