Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 100BASE-FX SFP 1310nm 2km DOM Transceiver Modül (Cisco GLC-FE-100FX-RGD Uyumlu)

    Marka: Ereey
    SFP Transceiver Modül
    SKU: SFP-RY-100FX-31
    Stok Durumu: Özel Stokta
    136,32 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 100BASE-FX SFP 1310nm 2km DOM Transceiver Modül (Cisco GLC-FE-100FX-RGD Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiSFP
    Maksimum Veri Hızı100Mbps
    Dalga Boyu1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu2km
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerFP 1310nm
    Kablo TipiMMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-15~-8dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-32dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    Özellikler
    Transceiver Modül TipiSFP
    Maksimum Veri Hızı100Mbps
    Dalga Boyu1310nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu2km
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerFP 1310nm
    Kablo TipiMMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-15~-8dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-32dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    269,46 TL138,91 TL
    345,44 TL136,32 TL
    434,73 TL138,91 TL
    527,75 TL138,77 TL
    622,72 TL136,32 TL
    719,84 TL138,91 TL
    817,36 TL138,91 TL
    915,43 TL138,91 TL
    1013,89 TL138,91 TL
    1112,63 TL138,91 TL
    1211,58 TL138,91 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    1136,32 TL136,32 TL