Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 1000BASE-ZX SFP 1550nm 80km DOM Transceiver Modül (Cisco GLC-ZX-SM-RGD Uyumlu)

    Marka: Ereey
    SFP Transceiver Modül
    SKU: SFP-RY-1G-ZX-55
    Stok Durumu: Özel Stokta
    712,64 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 1000BASE-ZX SFP 1550nm 80km DOM Transceiver Modül (Cisco GLC-ZX-SM-RGD Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiSFP
    Maksimum Veri Hızı100Mbps
    Dalga Boyu1550nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu80km
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerDFB 1550nm
    Kablo TipiSMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power0~5dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-24dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    MSA UyumluEvet
    StandartIEEE 802.3ah-2004
    StandartSFF-8472
    Özellikler
    Transceiver Modül TipiSFP
    Maksimum Veri Hızı100Mbps
    Dalga Boyu1550nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu80km
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerDFB 1550nm
    Kablo TipiSMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power0~5dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-24dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    MSA UyumluEvet
    StandartIEEE 802.3ah-2004, SFF-8472
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    2363,09 TL726,18 TL
    3237,55 TL712,64 TL
    4181,55 TL726,18 TL
    5145,09 TL725,47 TL
    6118,77 TL712,64 TL
    7103,74 TL726,18 TL
    890,77 TL726,18 TL
    980,69 TL726,18 TL
    1072,62 TL726,18 TL
    1166,02 TL726,18 TL
    1260,52 TL726,18 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    1712,64 TL712,64 TL