Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    SC - SC Simplex OM1/OM2 Multimode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-SCU-SCU-SO1O2MM
    *
    • Not available
    Stok Durumu: Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
    7,39 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    SC UPC - SC UPC Simplex OM1/OM2 Multimode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Fiber ModuMultimode
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    Alignment Sleeve MaterialSeramik
    Montaj TipiFlanşlı
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Durability1000 kere
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Fiber Konnektör SayısıSimplex
    Polisaj TipiUPC - UPC
    Konnektör TürüSC - SC
    Özellikler
    Konnektör Türü SC - SC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Fiber Modu Multimode
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Montaj Tipi Flanşlı
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 3,77 TL 7,53 TL
    3 2,46 TL 7,39 TL
    4 1,88 TL 7,53 TL
    5 1,51 TL 7,53 TL
    6 1,23 TL 7,39 TL
    7 1,08 TL 7,53 TL
    8 0,94 TL 7,53 TL
    9 0,84 TL 7,53 TL
    10 0,75 TL 7,53 TL
    11 0,68 TL 7,53 TL
    12 0,63 TL 7,53 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 7,39 TL 7,39 TL