Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    SC - SC 10G Simplex Multimode OM3 Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-SCU-SCU-10GSMMO3
    *
    • Not available
    Stok Durumu: Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
    7,67 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    SC UPC - SC UPC 10G Simplex Multimode OM3 Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Fiber ModuMultimode OM3
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    Alignment Sleeve MaterialSeramik
    Montaj TipiFlanşlı
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Durability1000 kere
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Fiber Konnektör SayısıSimplex
    Polisaj TipiUPC - UPC
    Konnektör TürüSC - SC
    Özellikler
    Konnektör Türü SC - SC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Fiber Modu Multimode OM3
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Montaj Tipi Flanşlı
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 3,91 TL 7,81 TL
    3 2,56 TL 7,67 TL
    4 1,95 TL 7,81 TL
    5 1,56 TL 7,80 TL
    6 1,28 TL 7,67 TL
    7 1,12 TL 7,81 TL
    8 0,98 TL 7,81 TL
    9 0,87 TL 7,81 TL
    10 0,78 TL 7,81 TL
    11 0,71 TL 7,81 TL
    12 0,65 TL 7,81 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 7,67 TL 7,67 TL