Alışveriş Sepetiniz Boş.

SC - SC 10G Duplex Multimode OM3 Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
33,24 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-SCU-SCU-10GDMMO3
Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

SC UPC - SC UPC 10G Duplex Multimode OM3 Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber ModuMultimode OM3
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşlı
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Fiber Konnektör SayısıDuplex
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüSC - SC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü SC - SC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode OM3
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 16,93 TRY 33,87 TRY
3 11,29 TRY 33,87 TRY
4 8,47 TRY 33,87 TRY
5 6,77 TRY 33,83 TRY
6 5,64 TRY 33,87 TRY
7 4,84 TRY 33,87 TRY
8 4,23 TRY 33,87 TRY
9 3,76 TRY 33,87 TRY
10 3,39 TRY 33,87 TRY
11 3,08 TRY 33,87 TRY
12 2,82 TRY 33,87 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 33,24 TRY 33,24 TRY

SC UPC - SC UPC 10G Duplex Multimode OM3 Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Fiber ModuMultimode OM3
RoHS UyumluluğuUyumlu
Alignment Sleeve MaterialSeramik
Montaj TipiFlanşlı
Yanıcılık OranıUL94-V0
Durability1000 kere
Ekleme Kaybı≤0.2dB
Fiber Konnektör SayısıDuplex
Polisaj TipiUPC - UPC
Konnektör TürüSC - SC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü SC - SC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Duplex
Fiber Modu Multimode OM3
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu