Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    LC Single Mode 0.9mm Pre-polished Ferrule Konnektör (Hızlı ve Kolay Bağlantı)

    Marka: FS
    Konnektör
    SKU: CO-FS-LCA-SMPPF-0.9MM
    *
    Özel Stokta
    93,15 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    LC APC Single Mode 0.9mm Pre-polished Ferrule Konnektör (Hızlı ve Kolay Bağlantı)

    Çalışma Sıcaklığı -40~+75°C
    Ebat 50mm
    Gerilme Testi ≥100N
    Ekleme Kaybı ≤0.35dB
    Kablo Çapı 0.9mm
    Ferrule Seramik
    Fiber Modu 9/125μm Single Mode
    Polisaj Tipi APC
    Konnektör Türü LC
    Geri Dönüş Kaybı ≥50dB
    Özellikler
    Konnektör Türü LC
    Polisaj Tipi APC
    Ferrule Seramik
    Fiber Modu 9/125μm Single Mode
    Kablo Çapı 0.9mm
    Ebat 50mm
    Ekleme Kaybı ≤0.35dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥50dB
    Gerilme Testi ≥100N
    Çalışma Sıcaklığı -40~+75°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 47,41 TL 94,83 TL
    3 31,05 TL 93,15 TL
    4 23,71 TL 94,83 TL
    5 18,97 TL 94,83 TL
    6 15,53 TL 93,15 TL
    7 13,55 TL 94,83 TL
    8 11,85 TL 94,83 TL
    9 10,54 TL 94,83 TL
    10 9,48 TL 94,83 TL
    11 8,62 TL 94,83 TL
    12 7,90 TL 94,83 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 93,15 TL 93,15 TL