Alışveriş Sepetiniz Boş.

LC - LC Simplex Single Mode Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
31,39 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-LCA-LCA-SSMWF
Özel Stoğumuzda 10 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

LC APC - LC APC Simplex Single Mode Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşsız
Fiber Modu Single Mode
Polisaj Tipi APC - APC
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Konnektör Türü LC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi APC - APC
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 15,99 TRY 31,99 TRY
3 10,66 TRY 31,99 TRY
4 8,00 TRY 31,99 TRY
5 6,39 TRY 31,95 TRY
6 5,33 TRY 31,99 TRY
7 4,57 TRY 31,99 TRY
8 4,00 TRY 31,99 TRY
9 3,55 TRY 31,99 TRY
10 3,20 TRY 31,99 TRY
11 2,91 TRY 31,99 TRY
12 2,67 TRY 31,99 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 31,39 TRY 31,39 TRY

LC APC - LC APC Simplex Single Mode Plastik, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşsız
Fiber Modu Single Mode
Polisaj Tipi APC - APC
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Konnektör Türü LC - LC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü LC - LC
Polisaj Tipi APC - APC
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşsız
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu