Alışveriş Sepetiniz Boş.

Ereey 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 150m MTP/MPO DOM Transceiver Modül (Juniper Networks QSFPP-40GBASE-SR4 Uyumlu)

QSFP+ Transceiver Modül
1.584,21 ₺
Marka: Ereey
SKU: QSFP-RY-SR4-40G
Özel Stoğumuzda 1 Adet Vardır.
Ücretsiz Kargo
Kargolama tarihi Aynı gün
+ -

Ereey 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 150m MTP/MPO DOM Transceiver Modül (Juniper Networks QSFPP-40GBASE-SR4 Uyumlu)

Transceiver Modül Tipi QSFP+
Maksimum Veri Hızı 40Gbps
Dalga Boyu 850nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 150m (OM4 MMF)
Arayüz MTP/MPO
Optik Bileşenler VCSEL 850nm
Kablo Tipi MMF
DOM Desteği Var
CDR Desteği Var
DDM Desteği Var
MSA Uyumlu Evet
Çalışma Sıcaklığı 0~+70°C
Standart IEEE 802.3ba
Standart Infiniband QDR
Standart SATA/SAS3
TX Power -7.6~2.4dBm
Alıcı Duyarlılığı <-12dBm
Özellikler
Attribute name Attribute value
Transceiver Modül Tipi QSFP+
Maksimum Veri Hızı 40Gbps
Dalga Boyu 850nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 150m (OM4 MMF)
Arayüz MTP/MPO
Optik Bileşenler VCSEL 850nm
Kablo Tipi MMF
DOM Desteği Var
DDM Desteği Var
CDR Desteği Var
MSA Uyumlu Evet
Çalışma Sıcaklığı 0~+70°C
Standart IEEE 802.3ba, Infiniband QDR, SATA/SAS3
TX Power -7.6~2.4dBm
Alıcı Duyarlılığı <-12dBm
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 807,15 TRY 1614,31 TRY
3 538,10 TRY 1614,31 TRY
4 403,58 TRY 1614,31 TRY
5 322,55 TRY 1612,73 TRY
6 269,05 TRY 1614,31 TRY
7 230,62 TRY 1614,31 TRY
8 201,79 TRY 1614,31 TRY
9 179,37 TRY 1614,31 TRY
10 161,43 TRY 1614,31 TRY
11 146,76 TRY 1614,31 TRY
12 134,53 TRY 1614,31 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 1584,21 TRY 1584,21 TRY

Ereey 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 150m MTP/MPO DOM Transceiver Modül (Juniper Networks QSFPP-40GBASE-SR4 Uyumlu)

Transceiver Modül Tipi QSFP+
Maksimum Veri Hızı 40Gbps
Dalga Boyu 850nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 150m (OM4 MMF)
Arayüz MTP/MPO
Optik Bileşenler VCSEL 850nm
Kablo Tipi MMF
DOM Desteği Var
CDR Desteği Var
DDM Desteği Var
MSA Uyumlu Evet
Çalışma Sıcaklığı 0~+70°C
Standart IEEE 802.3ba
Standart Infiniband QDR
Standart SATA/SAS3
TX Power -7.6~2.4dBm
Alıcı Duyarlılığı <-12dBm
Özellikler
Attribute name Attribute value
Transceiver Modül Tipi QSFP+
Maksimum Veri Hızı 40Gbps
Dalga Boyu 850nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 150m (OM4 MMF)
Arayüz MTP/MPO
Optik Bileşenler VCSEL 850nm
Kablo Tipi MMF
DOM Desteği Var
DDM Desteği Var
CDR Desteği Var
MSA Uyumlu Evet
Çalışma Sıcaklığı 0~+70°C
Standart IEEE 802.3ba, Infiniband QDR, SATA/SAS3
TX Power -7.6~2.4dBm
Alıcı Duyarlılığı <-12dBm