Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 150m MTP/MPO DOM Transceiver Modül (Juniper Networks QSFPP-40GBASE-SR4 Uyumlu)

    Marka: Ereey
    QSFP+ Transceiver Modül
    SKU: QSFP-RY-SR4-40G
    Stok Durumu: Özel Stokta
    1.165,10 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 150m MTP/MPO DOM Transceiver Modül (Juniper Networks QSFPP-40GBASE-SR4 Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiQSFP+
    Maksimum Veri Hızı40Gbps
    Dalga Boyu850nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu150m (OM4 MMF)
    ArayüzMTP/MPO
    Optik BileşenlerVCSEL 850nm
    Kablo TipiMMF
    DOM DesteğiVar
    CDR DesteğiVar
    DDM DesteğiVar
    MSA UyumluEvet
    Çalışma Sıcaklığı0~+70°C
    StandartIEEE 802.3ba
    StandartInfiniband QDR
    StandartSATA/SAS3
    TX Power-7.6~2.4dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-12dBm
    Özellikler
    Transceiver Modül TipiQSFP+
    Maksimum Veri Hızı40Gbps
    Dalga Boyu850nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu150m (OM4 MMF)
    ArayüzMTP/MPO
    Optik BileşenlerVCSEL 850nm
    Kablo TipiMMF
    DOM DesteğiVar
    DDM DesteğiVar
    CDR DesteğiVar
    MSA UyumluEvet
    Çalışma Sıcaklığı0~+70°C
    StandartIEEE 802.3ba, Infiniband QDR, SATA/SAS3
    TX Power-7.6~2.4dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-12dBm
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    2593,62 TL1187,24 TL
    3388,37 TL1165,10 TL
    4296,81 TL1187,24 TL
    5237,21 TL1186,07 TL
    6194,18 TL1165,10 TL
    7169,61 TL1187,24 TL
    8148,40 TL1187,24 TL
    9131,92 TL1187,24 TL
    10118,72 TL1187,24 TL
    11107,93 TL1187,24 TL
    1298,94 TL1187,24 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    11165,10 TL1165,10 TL