Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 150m MTP/MPO DOM Transceiver Modül (Juniper Networks QSFPP-40GBASE-SR4 Uyumlu)

    Marka: Ereey
    QSFP+ Transceiver Modül
    SKU: QSFP-RY-SR4-40G
    Özel Stokta
    700,25 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 150m MTP/MPO DOM Transceiver Modül (Juniper Networks QSFPP-40GBASE-SR4 Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiQSFP+
    Maksimum Veri Hızı40Gbps
    Dalga Boyu850nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu150m (OM4 MMF)
    ArayüzMTP/MPO
    Optik BileşenlerVCSEL 850nm
    Kablo TipiMMF
    DOM DesteğiVar
    CDR DesteğiVar
    DDM DesteğiVar
    MSA UyumluEvet
    Çalışma Sıcaklığı0~+70°C
    StandartIEEE 802.3ba
    StandartInfiniband QDR
    StandartSATA/SAS3
    TX Power-7.6~2.4dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-12dBm
    Özellikler
    Transceiver Modül Tipi QSFP+
    Maksimum Veri Hızı 40Gbps
    Dalga Boyu 850nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu 150m (OM4 MMF)
    Arayüz MTP/MPO
    Optik Bileşenler VCSEL 850nm
    Kablo Tipi MMF
    DOM Desteği Var
    DDM Desteği Var
    CDR Desteği Var
    MSA Uyumlu Evet
    Çalışma Sıcaklığı 0~+70°C
    Standart IEEE 802.3ba
    Standart Infiniband QDR
    Standart SATA/SAS3
    TX Power -7.6~2.4dBm
    Alıcı Duyarlılığı <-12dBm
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 356,43 TL 712,86 TL
    3 233,42 TL 700,25 TL
    4 178,21 TL 712,86 TL
    5 142,57 TL 712,86 TL
    6 116,71 TL 700,25 TL
    7 101,84 TL 712,86 TL
    8 89,11 TL 712,86 TL
    9 79,21 TL 712,86 TL
    10 71,29 TL 712,86 TL
    11 64,81 TL 712,86 TL
    12 59,40 TL 712,86 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 700,25 TL 700,25 TL