Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    7m SC - SC Duplex OM3 Multimode OFNP 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Marka: FS
    SC - SC 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo
    SKU: CB-FS-FBR-OM3SS-OFNP-7M
    Stok Durumu: Özel Stokta
    171,85 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    7m SC UPC - SC UPC Duplex OM3 Multimode OFNP 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Konnektör Türü SC - SC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Uzunluk 7m
    Fiber Modu OM3 50/125μm
    Dalga Boyu 850/1300nm
    10G Ethernet Mesafesi 850nm'de 300m
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥30dB
    Elyaf Sınıfı Bükülmeye Duyarsız
    Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
    850nm'deki Zayıflama 3.0 dB/km
    1300nm'deki Zayıflama 1.0 dB/km
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Kablo Kılıfı OFNP
    Kablo Çapı 2.0mm
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    Özellikler
    Konnektör Türü SC - SC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Uzunluk 7m
    Fiber Modu OM3 50/125μm
    Dalga Boyu 850/1300nm
    10G Ethernet Mesafesi 850nm'de 300m
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥30dB
    Elyaf Sınıfı Bükülmeye Duyarsız
    Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
    850nm'deki Zayıflama 3.0 dB/km
    1300nm'deki Zayıflama 1.0 dB/km
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Kablo Kılıfı OFNP
    Kablo Çapı 2.0mm
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 87,56 TL 175,12 TL
    3 57,28 TL 171,85 TL
    4 43,78 TL 175,12 TL
    5 34,99 TL 174,95 TL
    6 28,64 TL 171,85 TL
    7 25,02 TL 175,12 TL
    8 21,89 TL 175,12 TL
    9 19,46 TL 175,12 TL
    10 17,51 TL 175,12 TL
    11 15,92 TL 175,12 TL
    12 14,59 TL 175,12 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 171,85 TL 171,85 TL