Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    3m SC - ST Duplex OM3 Multimode OFNR 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Marka: FS
    SC - ST 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo
    SKU: CB-FS-FBR-OM3SST-PVC-3M
    Stok Durumu: Özel Stokta
    103,80 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    3m SC UPC - ST UPC Duplex OM3 Multimode PVC(OFNR) 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Konnektör Türü SC - ST
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Uzunluk 3m
    Fiber Modu OM3 50/125μm
    Dalga Boyu 850/1300nm
    10G Ethernet Mesafesi 850nm'de 300m
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥30dB
    Elyaf Sınıfı Bükülmeye Duyarsız
    Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
    850nm'deki Zayıflama 3.0 dB/km
    1300nm'deki Zayıflama 1.0 dB/km
    Kablo Kılıfı PVC
    Kablo Çapı 2.0mm
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    Özellikler
    Konnektör Türü SC - ST
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Uzunluk 3m
    Fiber Modu OM3 50/125μm
    Dalga Boyu 850/1300nm
    10G Ethernet Mesafesi 850nm'de 300m
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥30dB
    Elyaf Sınıfı Bükülmeye Duyarsız
    Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
    850nm'deki Zayıflama 3.0 dB/km
    1300nm'deki Zayıflama 1.0 dB/km
    Kablo Kılıfı PVC
    Kablo Çapı 2.0mm
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 52,88 TL 105,77 TL
    3 34,60 TL 103,80 TL
    4 26,44 TL 105,77 TL
    5 21,13 TL 105,67 TL
    6 17,30 TL 103,80 TL
    7 15,11 TL 105,77 TL
    8 13,22 TL 105,77 TL
    9 11,75 TL 105,77 TL
    10 10,58 TL 105,77 TL
    11 9,62 TL 105,77 TL
    12 8,81 TL 105,77 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 103,80 TL 103,80 TL