Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    3m LC - SC Duplex OM4 Multimode OFNR 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Marka: FS
    LC - SC 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo
    SKU: CB-FS-FBR-OM4LS-PVC-3M
    Stok Durumu: Özel Stokta
    116,00 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    3m LC UPC - SC UPC Duplex OM4 Multimode PVC(OFNR) 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Konnektör Türü LC - SC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Uzunluk 3m
    Fiber Modu OM4 50/125μm
    Dalga Boyu 850/1300nm
    40G Ethernet Mesafesi 850nm'de 150m
    100G Ethernet Mesafesi 850nm'de 100m
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥30dB
    Elyaf Sınıfı Bükülmeye Duyarsız
    Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
    850nm'deki Zayıflama 3.0 dB/km
    1300nm'deki Zayıflama 1.0 dB/km
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Kablo Çapı 2.0mm
    Kablo Kılıfı PVC
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    Saklama Sıcaklığı -40~80°C
    Özellikler
    Konnektör Türü LC - SC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Uzunluk 3m
    Fiber Modu OM4 50/125μm
    Dalga Boyu 850/1300nm
    40G Ethernet Mesafesi 850nm'de 150m
    100G Ethernet Mesafesi 850nm'de 100m
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥30dB
    Elyaf Sınıfı Bükülmeye Duyarsız
    Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
    850nm'deki Zayıflama 3.0 dB/km
    1300nm'deki Zayıflama 1.0 dB/km
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Kablo Çapı 2.0mm
    Kablo Kılıfı PVC
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    Saklama Sıcaklığı -40~80°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 59,10 TL 118,20 TL
    3 38,67 TL 116,00 TL
    4 29,55 TL 118,20 TL
    5 23,62 TL 118,09 TL
    6 19,33 TL 116,00 TL
    7 16,89 TL 118,20 TL
    8 14,78 TL 118,20 TL
    9 13,13 TL 118,20 TL
    10 11,82 TL 118,20 TL
    11 10,75 TL 118,20 TL
    12 9,85 TL 118,20 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 116,00 TL 116,00 TL