Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    3m LC - LC Duplex OS2 Single Mode OFNR 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Marka: FS
    LC - LC 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo
    SKU: CB-FS-FBR-OS2LL-PVC-3M
    Özel Stokta
    60,49 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    3m LC UPC - LC UPC Duplex OS2 Single Mode PVC(OFNR) 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Konnektör Türü LC - LC
    Uzunluk 3m
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Modu OS2 9/125μm
    Dalga Boyu 1310/1550nm
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥50dB
    Elyaf Sınıfı G.657.A1 (G.652.D ile uyumlu)
    Minimum Bükülme Yarıçapı 10mm
    1310nm'deki Zayıflama 0.36 dB/km
    1550 nm'deki Zayıflama 0.22 dB/km
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Kablo Kılıfı PVC
    Kablo Çapı 2.0mm
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    Saklama Sıcaklığı -40~80°C
    Özellikler
    Uzunluk 3m
    Konnektör Türü LC - LC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Modu OS2 9/125μm
    Dalga Boyu 1310/1550nm
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥50dB
    Elyaf Sınıfı G.657.A1 (G.652.D ile uyumlu)
    Minimum Bükülme Yarıçapı 10mm
    1310nm'deki Zayıflama 0.36 dB/km
    1550 nm'deki Zayıflama 0.22 dB/km
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Kablo Kılıfı PVC
    Kablo Çapı 2.0mm
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    Saklama Sıcaklığı -40~80°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 30,79 TL 61,58 TL
    3 20,16 TL 60,49 TL
    4 15,40 TL 61,58 TL
    5 12,32 TL 61,58 TL
    6 10,08 TL 60,49 TL
    7 8,80 TL 61,58 TL
    8 7,70 TL 61,58 TL
    9 6,84 TL 61,58 TL
    10 6,16 TL 61,58 TL
    11 5,60 TL 61,58 TL
    12 5,13 TL 61,58 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 60,49 TL 60,49 TL