Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    3m LC - FC Duplex OM4 Multimode OFNR 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Marka: FS
    LC - FC 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo
    SKU: CB-FS-FBR-OM4LF-PVC-3M
    Stok Durumu: Özel Stokta
    108,34 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    3m LC UPC - FC UPC Duplex OM4 Multimode PVC(OFNR) 2.0mm Fiber Optik Patch Kablo

    Konnektör Türü LC - FC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Uzunluk 3m
    Fiber Modu OM4 50/125μm
    Dalga Boyu 850/1300nm
    40G Ethernet Mesafesi 850nm'de 150m
    100G Ethernet Mesafesi 850nm'de 100m
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥30dB
    Elyaf Sınıfı Bükülmeye Duyarsız
    Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
    850nm'deki Zayıflama 3.0 dB/km
    1300nm'deki Zayıflama 1.0 dB/km
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Kablo Çapı 2.0mm
    Kablo Kılıfı PVC
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    Saklama Sıcaklığı -40~80°C
    Özellikler
    Konnektör Türü LC - FC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Uzunluk 3m
    Fiber Modu OM4 50/125μm
    Dalga Boyu 850/1300nm
    40G Ethernet Mesafesi 850nm'de 150m
    100G Ethernet Mesafesi 850nm'de 100m
    Ekleme Kaybı ≤0.3dB
    Geri Dönüş Kaybı ≥30dB
    Elyaf Sınıfı Bükülmeye Duyarsız
    Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
    850nm'deki Zayıflama 3.0 dB/km
    1300nm'deki Zayıflama 1.0 dB/km
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Kablo Çapı 2.0mm
    Kablo Kılıfı PVC
    Polarite A(Tx) to B(Rx)
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    Saklama Sıcaklığı -40~80°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 55,20 TL 110,40 TL
    3 36,11 TL 108,34 TL
    4 27,60 TL 110,40 TL
    5 22,06 TL 110,29 TL
    6 18,06 TL 108,34 TL
    7 15,77 TL 110,40 TL
    8 13,80 TL 110,40 TL
    9 12,27 TL 110,40 TL
    10 11,04 TL 110,40 TL
    11 10,04 TL 110,40 TL
    12 9,20 TL 110,40 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 108,34 TL 108,34 TL