Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    2-Port Fiber Optik Boş Duvar Prizi (SC Simplex/LC Duplex Adaptör İçin)

    Fiber Optik Sonlandırma
    SKU: WDM-FS-WP2-SCLC
    *
    • Not available
    Stok Durumu: Özel Stokta
    84,87 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    2-Port Fiber Optik Boş Duvar Prizi (SC Simplex/LC Duplex Adaptör İçin)

    MalzemeABS Plastik
    RenkBeyaz
    Port Sayısı2
    Adaptör TipiSC Simplex/LC Duplex
    Fiber ModuOS2
    Fiber ModuOM1/OM2
    Fiber ModuOM3/OM4
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    Özellikler
    Renk
     
    MalzemeABS Plastik
    Port Sayısı2
    Adaptör TipiSC Simplex/LC Duplex
    Fiber ModuOS2, OM1/OM2, OM3/OM4
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    243,24 TL86,48 TL
    328,83 TL86,48 TL
    421,62 TL86,48 TL
    517,28 TL86,40 TL
    614,41 TL86,48 TL
    712,35 TL86,48 TL
    810,81 TL86,48 TL
    99,61 TL86,48 TL
    108,65 TL86,48 TL
    117,86 TL86,48 TL
    127,21 TL86,48 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    184,87 TL84,87 TL