Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close
    RSS

    Yeni Ürünler

    HPE 819411-001 SPS-MEMORY DIMM 16GB PC4 -2400T-R 2GX

    HPE Sunucu Memory
    2.976,28 ₺

    HPE Premier Flex 5m LC-LC Multi-mode OM4 2mm Fiber Optik Patch Kablo

    LC-LC Fiber Optik Patch Kablo
    1.001,63 ₺

    HPE 872737-001 1.2TB 2.5" Serial Attached SCSI (SAS) 10K 12G HDD

    HPE Sunucu Sabit Disk
    2.623,32 ₺

    IBM 35L2086 LTO Ultrium Temizleme Data Kartuşu

    Temizleme Kartuşu
    505,59 ₺

    IBM 01PL041 LTO-8 Ultrium 12TB/30TB Data Kartuşu

    Yedekleme Kartuşu
    1.545,38 ₺

    IBM 38L7302 LTO-7 Ultrium 6TB/15TB Data Kartuş

    Yedekleme Kartuşu
    734,53 ₺

    IBM 46X1290 LTO-5 Ultrium 1.5TB/3TB Data Kartuş

    Yedekleme Kartuşu
    267,10 ₺

    IBM 00V7590 LTO-6 Ultrium 2.5TB/6.25TB Data Kartuş

    Yedekleme Kartuşu
    319,57 ₺

    HPE C7974A LTO-4 Ultrium 1.6TB RW Data Kartuşu

    Yedekleme Kartuşu
    318,61 ₺

    HPE Q2078A LTO-8 Ultrium 30TB RW Data Kartuşu

    Yedekleme Kartuşu
    1.669,39 ₺

    HPE C7977A LTO-7 Ultrium 15TB RW Data Kartuşu

    Yedekleme Kartuşu
    734,53 ₺

    HPE C7978A LTO Ultrium Universal Temizleme Kartuşu

    Temizleme Kartuşu
    524,66 ₺

    HPE C7975A LTO-5 Ultrium 3TB RW Data Kartuşu

    Yedekleme Kartuşu
    290,00 ₺

    HPE C7976A LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Kartuş

    Yedekleme Kartuşu
    333,88 ₺

    HPE 462976-001 SRV Batarya CHARGER, MOD, 4/V700HT

    HPE Sunucu Yedek Parça
    629,60 ₺

    HPE P04556-B21 2.5" 240GB SATA 6G Read Intensive SFF SC PM883 SSD

    HPE Sunucu Sabit Disk
    1.793,40 ₺

    HPE 715275-001 32GB, 1866MHz, PC3-14900L-13, DDR3 RAM

    HPE Sunucu Memory
    6.868,34 ₺

    HPE 507284-001 300GB 2.5" Dual Port SAS 10K HDD

    HPE Sunucu Sabit Disk
    2.804,57 ₺

    HPE 872736-001 600GB 2.5" SAS 10K 12G HDD

    HPE Sunucu Sabit Disk
    2.432,54 ₺

    HPE 822531-001 DL360 GEN8 Dual-Rotor Hot-Plug Fan

    HPE Sunucu Yedek Parça
    410,19 ₺