Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    ST - ST Simplex Multimode Metal, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Metal Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-STU-STU-SMMMWF
    Stok Durumu: Özel Stoğumuzda 3 Adet Vardır.
    13,38 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    ST UPC - ST UPC Simplex Multimode Metal, Flanşsız Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Çalışma Sıcaklığı-25~+70°C
    Fiber ModuMultimode
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    Alignment Sleeve MaterialSeramik
    Montaj TipiFlanşsız
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Durability1000 kere
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Fiber Konnektör SayısıSimplex
    Polisaj TipiUPC - UPC
    Konnektör TürüST - ST
    Özellikler
    Konnektör TürüST - ST
    Polisaj TipiUPC - UPC
    Fiber Konnektör SayısıSimplex
    Fiber ModuMultimode
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Durability1000 kere
    Montaj TipiFlanşsız
    Alignment Sleeve MaterialSeramik
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Çalışma Sıcaklığı-25~+70°C
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    26,82 TL13,64 TL
    34,46 TL13,38 TL
    43,41 TL13,64 TL
    52,73 TL13,63 TL
    62,23 TL13,38 TL
    71,95 TL13,64 TL
    81,70 TL13,64 TL
    91,52 TL13,64 TL
    101,36 TL13,64 TL
    111,24 TL13,64 TL
    121,14 TL13,64 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    113,38 TL13,38 TL