Alışveriş Sepetiniz Boş.

SC - SC Simplex Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Plastik Birleştirme Adaptörü
17,28 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-SCU-SCU-SSM
Özel Stoğumuzda 6 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
*
  • Not available
+ -

SC UPC - SC UPC Simplex Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Fiber Modu Single Mode
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Polisaj Tipi UPC - UPC
Konnektör Türü SC - SC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü SC - SC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 8,81 TRY 17,61 TRY
3 5,87 TRY 17,61 TRY
4 4,40 TRY 17,61 TRY
5 3,52 TRY 17,59 TRY
6 2,94 TRY 17,61 TRY
7 2,52 TRY 17,61 TRY
8 2,20 TRY 17,61 TRY
9 1,96 TRY 17,61 TRY
10 1,76 TRY 17,61 TRY
11 1,60 TRY 17,61 TRY
12 1,47 TRY 17,61 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 17,28 TRY 17,28 TRY

SC UPC - SC UPC Simplex Single Mode Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Fiber Modu Single Mode
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Polisaj Tipi UPC - UPC
Konnektör Türü SC - SC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü SC - SC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
RoHS Uyumluluğu Uyumlu