Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    LC - LC Duplex Single Mode SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    Marka: FS
    Plastik Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-LCU-LCU-DSMSC
    *
    Özel Stokta
    13,31 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    LC UPC - LC UPC Duplex Single Mode SC Tip Plastik, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

    RoHS UyumluluğuUyumlu
    Alignment Sleeve MaterialSeramik
    Montaj TipiFlanşlı
    Fiber ModuSingle Mode
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Durability1000 kere
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Fiber Konnektör SayısıDuplex
    Polisaj TipiUPC - UPC
    Konnektör TürüLC - LC
    Özellikler
    Konnektör Türü LC - LC
    Polisaj Tipi UPC - UPC
    Fiber Konnektör Sayısı Duplex
    Fiber Modu Single Mode
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Montaj Tipi Flanşlı
    Alignment Sleeve Material Seramik
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 6,77 TL 13,55 TL
    3 4,44 TL 13,31 TL
    4 3,39 TL 13,55 TL
    5 2,71 TL 13,55 TL
    6 2,22 TL 13,31 TL
    7 1,94 TL 13,55 TL
    8 1,69 TL 13,55 TL
    9 1,51 TL 13,55 TL
    10 1,35 TL 13,55 TL
    11 1,23 TL 13,55 TL
    12 1,13 TL 13,55 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 13,31 TL 13,31 TL