Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    HPE Premier Flex 5m LC-LC Multi-mode OM4 2mm Fiber Optik Patch Kablo

    Marka: HPE
    LC-LC Fiber Optik Patch Kablo
    SKU: CB-HPE-FBR-OM4LC-QK734A-5
    MPN: QK734A
    1.001,63 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: 1-2 gün
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 510,33 TL 1020,66 TL
    3 333,88 TL 1001,63 TL
    4 255,17 TL 1020,66 TL
    5 203,93 TL 1019,66 TL
    6 166,94 TL 1001,63 TL
    7 145,81 TL 1020,66 TL
    8 127,58 TL 1020,66 TL
    9 113,41 TL 1020,66 TL
    10 102,07 TL 1020,66 TL
    11 92,79 TL 1020,66 TL
    12 85,06 TL 1020,66 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 1001,63 TL 1001,63 TL