Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    HPE Aruba J9150D 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

    Marka: HPE
    SFP+ Transceiver Modül
    SKU: SFP-HPE-J9150D
    MPN: J9150D
    GTIN: 5415247155126
    2.909,50 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: 1-2 gün
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 1482,39 TL 2964,78 TL
    3 969,83 TL 2909,50 TL
    4 741,20 TL 2964,78 TL
    5 592,37 TL 2961,87 TL
    6 484,92 TL 2909,50 TL
    7 423,54 TL 2964,78 TL
    8 370,60 TL 2964,78 TL
    9 329,42 TL 2964,78 TL
    10 296,48 TL 2964,78 TL
    11 269,53 TL 2964,78 TL
    12 247,07 TL 2964,78 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 2909,50 TL 2909,50 TL