Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    FC - ST Hibrit Simplex Metal Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

    Marka: FS
    Metal Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-FC-ST-SM-FF
    Stok Durumu: Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır.
    23,63 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    FC - ST Hibrit Simplex Metal Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

    Çalışma Sıcaklığı-20~+70°C
    Fiber ModuSingle Mode/Multimode
    Yanıcılık OranıUL94-V0
    Durability1000 kere
    Ekleme Kaybı≤0.2dB
    Konnektör TipiDişi - Dişi
    Konnektör TürüFC - ST
    Özellikler
    Konnektör Türü FC - ST
    Konnektör Tipi Dişi - Dişi
    Fiber Modu Single Mode/Multimode
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Çalışma Sıcaklığı -20~+70°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 12,04 TL 24,08 TL
    3 7,88 TL 23,63 TL
    4 6,02 TL 24,08 TL
    5 4,81 TL 24,05 TL
    6 3,94 TL 23,63 TL
    7 3,44 TL 24,08 TL
    8 3,01 TL 24,08 TL
    9 2,68 TL 24,08 TL
    10 2,41 TL 24,08 TL
    11 2,19 TL 24,08 TL
    12 2,01 TL 24,08 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 23,63 TL 23,63 TL