Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    FC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

    Marka: FS
    Bakır Birleştirme Adaptörü
    SKU: AD-FS-FCU-SCU-HSCOP-FF
    Stok Durumu: Stokta yok
    22,46 ₺
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    FC UPC - SC UPC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Birleştirme Adaptörü Dişi / Dişi

    Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
    Fiber Modu Single Mode/Multimode
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Durability 1000 kere
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Konnektör Türü FC - SC
    Konnektör Tipi Dişi - Dişi
    Özellikler
    Konnektör Türü FC - SC
    Konnektör Tipi Dişi - Dişi
    Fiber Konnektör Sayısı Simplex
    Fiber Modu Single Mode/Multimode
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB
    Durability 1000 kere
    Yanıcılık Oranı UL94-V0
    Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 11,44 TL 22,89 TL
    3 7,49 TL 22,46 TL
    4 5,72 TL 22,89 TL
    5 4,57 TL 22,87 TL
    6 3,74 TL 22,46 TL
    7 3,27 TL 22,89 TL
    8 2,86 TL 22,89 TL
    9 2,54 TL 22,89 TL
    10 2,29 TL 22,89 TL
    11 2,08 TL 22,89 TL
    12 1,91 TL 22,89 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 22,46 TL 22,46 TL