Alışveriş Sepetiniz Boş.

FC - FC Simplex Single Mode / Multimode Metal Kare Tip, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Metal Kare Tip Birleştirme Adaptörü
22,60 ₺
Marka: FS
SKU: AD-FS-FCU-FCU-SSM-MMMSQ
Özel Stoğumuzda 4 Adet Vardır.
Kargolama tarihi Aynı gün
Ship to
*
*
Shipping Method
Kargo Şirketi
Tahmini Teslim
Kargo Ücreti
Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
+ -

FC UPC - FC UPC Simplex Single Mode / Multimode Metal Kare Tip, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
Fiber Modu Single Mode/Multimode
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Polisaj Tipi UPC - UPC
Konnektör Türü FC - FC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü FC - FC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode/Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 11,51 TRY 23,03 TRY
3 7,68 TRY 23,03 TRY
4 5,76 TRY 23,03 TRY
5 4,60 TRY 23,01 TRY
6 3,84 TRY 23,03 TRY
7 3,29 TRY 23,03 TRY
8 2,88 TRY 23,03 TRY
9 2,56 TRY 23,03 TRY
10 2,30 TRY 23,03 TRY
11 2,09 TRY 23,03 TRY
12 1,92 TRY 23,03 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 22,60 TRY 22,60 TRY

FC UPC - FC UPC Simplex Single Mode / Multimode Metal Kare Tip, Flanşlı Fiber Optik Birleştirme Adaptörü

Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
Fiber Modu Single Mode/Multimode
RoHS Uyumluluğu Uyumlu
Alignment Sleeve Material Seramik
Montaj Tipi Flanşlı
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Durability 1000 kere
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Polisaj Tipi UPC - UPC
Konnektör Türü FC - FC
Özellikler
Attribute name Attribute value
Konnektör Türü FC - FC
Polisaj Tipi UPC - UPC
Fiber Konnektör Sayısı Simplex
Fiber Modu Single Mode/Multimode
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Durability 1000 kere
Montaj Tipi Flanşlı
Alignment Sleeve Material Seramik
Yanıcılık Oranı UL94-V0
Çalışma Sıcaklığı -25~+70°C
RoHS Uyumluluğu Uyumlu