Alışveriş Sepetiniz Boş.

Ereey 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR Uyumlu)

SFP+ Transceiver Modül
606,09 ₺
Marka: Ereey
SKU: SFP-RY-10GSR-85
Özel Stokta
Ücretsiz Kargo
Kargolama tarihi Aynı gün
+ -

Ereey 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR Uyumlu)

Transceiver Modül Tipi SFP+
Maksimum Veri Hızı 10Gbps
Dalga Boyu 850nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 300m (OMF MMF)
Arayüz LC duplex
Optik Bileşenler VCSEL 850nm
Kablo Tipi MMF
DOM Desteği Var
TX Power -7.3~-1dBm
Alıcı Duyarlılığı <-11.1dBm
Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
MSA Uyumlu Evet
Özellikler
Attribute name Attribute value
Transceiver Modül Tipi SFP+
Maksimum Veri Hızı 10Gbps
Dalga Boyu 850nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 300m (OMF MMF)
Arayüz LC duplex
Optik Bileşenler VCSEL 850nm
Kablo Tipi MMF
DOM Desteği Var
TX Power -7.3~-1dBm
Alıcı Duyarlılığı <-11.1dBm
Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
MSA Uyumlu Evet
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 308,80 TRY 617,60 TRY
3 205,87 TRY 617,60 TRY
4 154,40 TRY 617,60 TRY
5 123,40 TRY 617,00 TRY
6 102,93 TRY 617,60 TRY
7 88,23 TRY 617,60 TRY
8 77,20 TRY 617,60 TRY
9 68,62 TRY 617,60 TRY
10 61,76 TRY 617,60 TRY
11 56,15 TRY 617,60 TRY
12 51,47 TRY 617,60 TRY
Diğer Kartlar
Taksit Taksit Tutarı Toplam
1 606,09 TRY 606,09 TRY

Ereey 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR Uyumlu)

Transceiver Modül Tipi SFP+
Maksimum Veri Hızı 10Gbps
Dalga Boyu 850nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 300m (OMF MMF)
Arayüz LC duplex
Optik Bileşenler VCSEL 850nm
Kablo Tipi MMF
DOM Desteği Var
TX Power -7.3~-1dBm
Alıcı Duyarlılığı <-11.1dBm
Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
MSA Uyumlu Evet
Özellikler
Attribute name Attribute value
Transceiver Modül Tipi SFP+
Maksimum Veri Hızı 10Gbps
Dalga Boyu 850nm
Maksimum Kablo Uzunluğu 300m (OMF MMF)
Arayüz LC duplex
Optik Bileşenler VCSEL 850nm
Kablo Tipi MMF
DOM Desteği Var
TX Power -7.3~-1dBm
Alıcı Duyarlılığı <-11.1dBm
Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
MSA Uyumlu Evet