Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR Uyumlu)

    Marka: Ereey
    SFP+ Transceiver Modül
    SKU: SFP-RY-10GSR-85
    Özel Stokta
    256,50 ₺
    i h
    Ücretsiz Kargo
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiSFP+
    Maksimum Veri Hızı10Gbps
    Dalga Boyu850nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu300m (OMF MMF)
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerVCSEL 850nm
    Kablo TipiMMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-7.3~-1dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-11.1dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    MSA UyumluEvet
    Özellikler
    Transceiver Modül Tipi SFP+
    Maksimum Veri Hızı 10Gbps
    Dalga Boyu 850nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu 300m (OMF MMF)
    Arayüz LC duplex
    Optik Bileşenler VCSEL 850nm
    Kablo Tipi MMF
    DOM Desteği Var
    TX Power -7.3~-1dBm
    Alıcı Duyarlılığı <-11.1dBm
    Çalışma Sıcaklığı -40~+85°C
    MSA Uyumlu Evet
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    *