Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    Ereey 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR Uyumlu)

    Marka: Ereey
    SFP+ Transceiver Modül
    SKU: SFP-RY-10GSR-85
    Stok Durumu: Özel Stokta
    448,12 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    Ereey 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Transceiver Modül (Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR Uyumlu)

    Transceiver Modül TipiSFP+
    Maksimum Veri Hızı10Gbps
    Dalga Boyu850nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu300m (OMF MMF)
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerVCSEL 850nm
    Kablo TipiMMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-7.3~-1dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-11.1dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    MSA UyumluEvet
    Özellikler
    Transceiver Modül TipiSFP+
    Maksimum Veri Hızı10Gbps
    Dalga Boyu850nm
    Maksimum Kablo Uzunluğu300m (OMF MMF)
    ArayüzLC duplex
    Optik BileşenlerVCSEL 850nm
    Kablo TipiMMF
    DOM DesteğiVar
    TX Power-7.3~-1dBm
    Alıcı Duyarlılığı<-11.1dBm
    Çalışma Sıcaklığı-40~+85°C
    MSA UyumluEvet
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    TaksitTaksit TutarıToplam
    2228,32 TL456,63 TL
    3152,21 TL456,63 TL
    4114,16 TL456,63 TL
    591,24 TL456,18 TL
    676,11 TL456,63 TL
    765,23 TL456,63 TL
    857,08 TL456,63 TL
    950,74 TL456,63 TL
    1045,66 TL456,63 TL
    1141,51 TL456,63 TL
    1238,05 TL456,63 TL
    Diğer Kartlar
    TaksitTaksit TutarıToplam
    1448,12 TL448,12 TL