Arama
Tüm Kategoriler
    Menu Close

    1-Port SC Simplex UPC OS2 Single Mode Fiber Optik Düz Duvar Prizi

    Fiber Optik Sonlandırma
    SKU: WDM-FS-WP1SM-SC
    Özel Stokta
    30,61 ₺
    i h
    Ship to
    *
    *
    Shipping Method
    Kargo Şirketi
    Tahmini Teslim
    Kargo Ücreti
    Gönderim seçeneği bulunamıyor. Lütfen Ülke, İl ve Posta Kodu alanını doldurun.
    Kargolama tarihi: Aynı gün

    1-Port SC Simplex UPC OS2 Single Mode Fiber Optik Düz Duvar Prizi

    RenkBeyaz
    MalzemeABS Plastik
    Port Sayısı1
    Adaptör TipiSC Simplex/LC Duplex
    Fiber ModuOS2
    Yükseklik86mm
    Genişlik86mm
    RoHS UyumluluğuUyumlu
    Özellikler
    Renk
     
    Malzeme ABS Plastik
    Port Sayısı 1
    Adaptör Tipi SC Simplex/LC Duplex
    Fiber Modu OS2
    Yükseklik 86mm
    Genişlik 86mm
    RoHS Uyumluluğu Uyumlu
    0.0 0
    Yorum Yap Kapat
    • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    *
    *
    *
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    2 15,58 TL 31,16 TL
    3 10,20 TL 30,61 TL
    4 7,79 TL 31,16 TL
    5 6,23 TL 31,16 TL
    6 5,10 TL 30,61 TL
    7 4,45 TL 31,16 TL
    8 3,89 TL 31,16 TL
    9 3,46 TL 31,16 TL
    10 3,12 TL 31,16 TL
    11 2,83 TL 31,16 TL
    12 2,60 TL 31,16 TL
    Diğer Kartlar
    Taksit Taksit Tutarı Toplam
    1 30,61 TL 30,61 TL